Stovyklos

DIENOS JUDESYS

"Keisk liūdesį į Judesį" dieninėse stovyklose. Laukiame 6-13 metų vaikų nusiteikusių linksmai ir aktyviai praleisti vasaros dienas mieste. 

Šią vasarą Jūsų lauksime su atsinaujinusia programa, čia bus dar daugiau Judesio, išvykų, pramogų, pažinčių ir gerų emocijų :)

Galima registruotis visai savaitei arba 1, 2, 3.... dienom ;)

REGISTRUOKITĖS Į DIENOS JUDESĮ

 

JUDESYS DZŪKIJOJE

Vienas didžiausių gimnastikos centrų Lietuvoje – Judesys ir jo charizmatiškieji treneriai, kviečia 7-15 metų vaikus į 7 dienų vasaros nuotykį miškingame Dzūkijos nacionaliniame parke.

Stovyklautojai jau liepos mėnesį įsikurs poilsio namuose „Vasaros Vila“ ant nuostabaus grožio, miškų apsupto Galvinio ežero kranto.

Stovyklos tikslas atitraukti vaikus nuo žydrųjų ekranų ir parodyti, kad gamta yra puikus poilsio, pramogų ir žinių šaltinis. Sovykloje didelį dėmesį skirsime aktyvioms ir pažintinėms veikloms gamtoje.

7-nių dienų nuotykyje stovyklautojų lauks:

  • gyvenimas ypatingo grožio vietoje, kuri yra pačioje Dzūkijos nacionalinio parko širdyje
  • kūrybingi treneriai, jau ruošia motyvuojančių treniruočių planą, smagius komandinius sporto, edukacinius ir pramoginius žaidimus
  • stovyklautojų taip pat laukia protų kovos bei stalo žaidimų mūšiai. Galvą pasukti reikės ir ruošiantis vakaro pasirodymams, judesio talentų show
  • kūribinius gebėjimus ugdysime kuriant mandalas, sapnų gaudykles ir piešiant fraktalus
  • oro sąlygoms leidus, tikrai nestokosime maudynių ežere ir svajingų vakarų prie laužo su paslaptingomis istorijomis
  • esant galimybei aplankysime naujai Dzūkijos nacionaliniame parke įsikūrusį stumbryną, keliausime į žygius su vietos gamtininkais, kurie susipažindins su to krašto augalija ir gyvūnija.

Sąrašas nėra baigtinis, nes dzūkų svetingumui nėra ribų, todėl kviečiame registruotis ir pasinerti į ko gero geriausią Jūsų būsimą draugystės, nuotykių ir Judesio stovyklą šiais metais!

REGISTRUOKITĖS Į JUDESĮ DZŪKIJOJE